Ihre Ansprechpartner

 

Bartsch   Ogiermann   Stoehr
         
Gerhard Bartsch
  Thomas Ogiermann
  Gerhard Stöhr
Vertrieb Norddeutschland
  Vertrieb Mitteldeutschland   Vertrieb Süddeutschland
+49 173 2550922   +49 173 4054444   +49 172 7266836
bartsch@i-prema.de   ogiermann@i-prema.de   stoehr@i-prema.de

 

 

Wagner   Kolar   Koudela
         
Miloslav Kolar-Wagner
  Roman Kolar
  Jakub Koudela
Vertrieb Industriekunden
  Vertrieb Export             
  Vertrieb Tschechien & Slowakei
+49 9287 8006912   +49 9287 8006918   +420 774 721 188
wagner@i-prema.de   info@i-prema.de   koudela@i-prema.cz

 

 

Walther   Gutvirth   Straka
         
Dan Walther
  Daniel Gutvirth
  Jakub Straka
Vertrieb Innendienst
  Einkauf
  Büroorganisation
+49 9287 8006917   +49 9287 8006915   +49 9287 8006916
walther@i-prema.de   gutvirth@i-prema.de   straka@i-prema.de

 

 

Kappe   Stoehr   Moravec
         
Manuela Kappe
  Gerhard Stöhr
  Jiří Moravec
Büroorganisation
  Lager / Versand
  Lager / Versand
+49 9287 8006911   +49 9287 8006914   +49 9287 8006914
kappe@i-prema.de   stoehr@i-prema.de   info@i-prema.de

 

 

Friedel   Fritzsch   Nowak
         
Carsten Friedel
  Reimund Fritzsch
  Leon Nowak
Lager / Versand
  Lager / Versand
  Lager / Versand
+49 9287 8006914   +49 9287 8006914   +49 9287 8006914
info@i-prema.de   info@i-prema.de   info@i-prema.de

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

RUFEN SIE UNS AN +49 (09287) 800 690